Hello Sunday The Retouch One Sun Face Mist SPF30

Përshkrim

Hello Sunday The Retouch One Sun Face Mist SPF30
Një mist mbrojtës me SPF30.

Rifreskimi i mbrojtjes suaj me SPF nuk ka qenë kurrë më i lehtë falë The Retouch One nga Hello Sunday. Kjo mjegull e lehtë është ideale për të ri-aplikuar mbrojtjen tuaj SPF mbi grimin tuaj, plus që e mban lëkurën tuaj të mbrojtur nga rrezet infra të kuqe, ndotja dhe drita blu. Thjesht tundeni, spërkatni dhe qëndroni të mbrojtur gjatë gjithë ditës!

Ingredientët
Aqua,C12-15 Alkyl Benzoate,Coco-Caprylate/Caprate,Octocrylene,Dicaprylyl Carbonate,Dicaprylyl Ether,Butyl Methoxydibenzoylmethane,Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine,Ethylhexyl Triazone,Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid,Trimethoxybenzylidene Pentanedione,Vp/Acrylates/Lauryl Methacrylate Copolymer,Sodium Hydroxide,Phenoxyethanol,Carnosine,Tetrasodium Glutamate Diacetate,Ethylhexyl Palmitate,Caprylyl Glycol,Tocopherol,Silica Dimethyl Silylate,Butylene Glycol,Pentylene Glycol,Sodium Hyaluronate

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Hello Sunday

Related Products