Hello Sunday The One For Your Hands Hand Cream SPF30

Hello Sunday The One For Your Hands Hand Cream SPF30

1,800L

Ky krem i duarve ultra i lehtë me spf 30, që përthithet shpejt jo vetëm që mbron lëkurën tuaj nga rrezet UVB/UVA dhe rrezatimi infra të kuqe, por gjithashtu e lë lëkurën tuaj të ndjehet e butë në prekje; është plot me përbërës që e duan lëkurën si acidi hialuronik, vaji jojoba, vaji i avokados dhe gjalpi shea që ofrojnë hidratim të thellë.

Përshkrim

Hello Sunday The One For Your Hands Hand Cream SPF30
Ky krem i duarve ultra i lehtë me spf 30, që përthithet shpejt jo vetëm që mbron lëkurën tuaj nga rrezet UVB/UVA dhe rrezatimi infra të kuqe, por gjithashtu e lë lëkurën tuaj të ndjehet e butë në prekje; është plot me përbërës që e duan lëkurën si acidi hialuronik, vaji jojoba, vaji i avokados dhe gjalpi shea që ofrojnë hidratim të thellë. Thjesht futeni në çantën tuaj të përditshme në mënyrë që të mund të mbroni duart tuaja gjatë gjithë ditës. I shpejtë për t’u përthithur, ky krem për duar gjithashtu ndihmon në riparimin e dëmtimeve dhe shenjave të foto-plakjes duke e lënë lëkurën të ndjehet më e butë dhe të duket më e shëndetshme.

Kremi i duarve me SPF 30 ka një aromë të dhe të freskët lime, geranium dhe mente që do t’ju bëjë të prisni me padurim ta shpërndani atë në të gjithë duart tuaja.

Përdorimi:
Masazhoni duart sipas nevojës.
Aplikojeni 30 minuta përpara se të dilni në diell.

Ingredientët
Aqua, Glycerin, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetearyl Alcohol, Oleyl Erucate, Caprylyl Caprylate/Caprate, Tapioca Starch, Panthenol, Ethylhexyl Stearate, Sucrose Polystearate, Dimethicone, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Hydroxyacetophenone, Parfum, Pentaerythrityl Distearate, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Polyisobutene, Disodium Edta, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Poëder, Limonene, Tocopherol, Pantolactone, Citral, Linalool, Coumarin

Informacion shtesë

ml

30

Related Products