Hello Sunday The Everyday One Face Moisturiser Sunscreen SPF 50

Hello Sunday The Everyday One Face Moisturiser Sunscreen SPF 50

3,600L

Me përfundimin e një kremi hidratues dhe mbrojtjen e një kremi kundër diellit.

Availability: S’ka stok SKU: 11233 Kategori: , , ,

Përshkrim

Hello Sunday The Everyday One Face Moisturiser Sunscreen SPF 50
Me përfundimin e një kremi hidratues dhe mbrojtjen e një kremi kundër diellit,
ky hidratues i lehtë i fytyrës është opsioni i përsosur për ata që janë pas një përfundimi të butë. Ofron mbrojtje me spektër të gjerë UVA/UVB, kundër ndotjes dhe mbrojtje nga drita blu dhe rrezet e diellit infra të kuqe. Për të gjitha llojet e lëkurave.

Është një formulë pa aromë që është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, duke mos lënë prapa as kastë të bardhë. Kur bëhet fjalë për përfundimin, kremi i lehtë përthithet lehtësisht dhe e lë lëkurën një ndjenjë super të butë!

Formula jonë është pasuruar me acid hialuronik dhe vitaminë C për t’i dhënë lëkurës tuaj një nxitje hidratimi dhe radiance, duke ju lënë një shkëlqim të shëndetshëm.

Ingredientët
SPF 50: Aqua, Octocrylene, Dibutyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Butyloctyl Salicylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Propylheptyl Caprylate, Ethylhexyl Triazone, Cetearyl Alcohol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Benzotriazolyl Dodecyl P-Cresol, Glyceryl Stearate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (Nano), Aluminum Starch Octenylsuccinate, Jojoba Esters, Sodium Hydroxide, Hydroxyacetophenone, Pentaerythrityl Distearate, Panthenol, Helianthus Annuus Seed Extract, Allantoin, Xanthan Gum, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Carnosine, Disodium Edta, Gluconolactone, Decyl Glucoside, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate, Boron Nitride, Acacia Decurrens Extract, Polyglycerin-3, Propylene Glycol, Pantolactone.

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Hello Sunday

Related Products