Heimish Marine Care Eye Cream

Heimish Marine Care Eye Cream

3,000L

Krem rinovues për sytë me ekstrakte detare.

SKU: 10952 Kategori: , , ,

Përshkrim

Heimish Marine Care Eye Cream
Krem rinovues për sytë me ekstrakte detare.

I RI nga Heimish, ky krem për sytë Marine Care shfrytëzon fuqinë shëruese të detit për të hidratuar rrënjësisht dhe pakësuar pamjen e rrudhave dhe linjave të imta, të cilat shpesh shfaqen fillimisht rreth syve.

Ky krem i pasur dhe zbutës është formuluar me ekstrakt të fermentuar alga deti dhe ujë deti të pasur me minerale për të rinovuar zonën delikate të syve.

Është gjithashtu i pasuruar me peptide dhe ekstrakte të qelizave staminale bimore për të bllokuar lagështinë dhe për të mbrojtur pengesën natyrore të lëkurës.

-Sytë ndihen të zgjuar dhe të freskuar menjëherë.

-Aroma qetësuese, luksoze e bën këtë një kënaqësi për çdo rutinë mëngjesi.

Përdorimi
Aplikojeni në zonën e syve dhe masazhojeni.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Ecklonia Cava Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Hizikia Fusiforme Extract, Laminaria Japonica Extract, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/​Capric Triglyceride, Cetyl Ethylhexanoate, Hydrogenated Polydecene, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Niacinamide, Cyclopentasiloxane, Glycol Palmitate, Glycol Stearate Se, 1,2-Hexanediol, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate, Cyclohexasiloxane, Sodium Hyaluronate, Beta-Glucan, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Agarum Cribosum Extract, Codium Fragile Extract, Codium Tomentosum Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Laminaria Cloustoni Extract, Laminaria Digitata Extract, Porphyra Yezoensis Extract, Solidago Virgaurea (Goldenrod) Extract, Ulva Lactuca Extract, Copper Tripeptide-1, Ethylhexylglycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Adenosine, Trehalose, Tocopheryl Acetate, Sorbitan Olivate, Sorbitan Palmitate, Dipropylene Glycol, Titanium Dioxide, Glycol, Ci 77288, Palmitic Acid, Sorbitan Isostearate, Ci 77492, Ci 77499, Stearic Acid, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Hydrogenated Lecithin, Cetyl Palmitate, Dimethicone, Hydroxyacetophenone, Polyacrylate-13, PEG-100 Stearate, Polyisobutene, Polysorbate 20, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Fragrance, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Heimish

Related Products