Heimish Dailism Lip Gloss

Sale

Heimish Dailism Lip Gloss

Çmimi origjinal qe: 1,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,090L.

SKU: 11414 Kategori:
Spastroje

Përshkrim

Heimish Dailism Lip Gloss
Heimish’s Dailism Lip Gloss është një mënyrë perfekte për t’i shtuar pamjes suaj shkëlqimin e munguar. Hidraton për një përfundim të mrekullueshëm. Tekstura xhel qëndron në buzët tuaja pa asnjë ngjitje dhe pa I tharë buzët tuaja. Përdorni pigmente për të krijuar ngjyra të gjalla. Shkëlqyesi përmban peptide që fal hidratim ekstra.
#Tangerine Coral
#Sheer Red

Informacion shtesë

Nuanca

Tangerine Coral, Sheer Red, Nudie Rose

Brand

Heimish

Related Products