Heimish All Clean Balm

Heimish All Clean Balm

1,700L2,300L

Natyror, pa Paraben dhe Hipoalergjik! Ideal për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato të ndjeshme.

SKU: 10294 Kategori: , , , Etiketa: ,
Spastroje

Përshkrim

Heimish All Clean Balm 50ml
Natyror, pa Paraben dhe Hipoalergjik! Ideal për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato të ndjeshme.
Heimish All Clean Balm vazhdon si një balsam i fortë, shndërrohet në një pastrues vaji të butë në lëkurë, pastaj bëhet qumësht gjatë shpëlarjes.
Tekstura e butë dhe e lehtë heq grimin dhe mbetjet pa hequr vajrat natyralë të lëkurës.
Formuluar me vajra bimore agrumesh për të ndriçuar dhe ushqyer natyrshëm lëkurën.

Përdorimi
Merrni një sasi të vogël me spatul dhe përhapni balsamin mbi lëkurën e thatë.
Masazhoni balsamin me lëvizje rrethore për të pastruar dhe emulguar përbërjen “kokëfortë”.
Shpëlajeni mirë me ujë të vakët dhe më pas thajeni.

Ingredientët
Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Ethylhexanoate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Polyethylene, PEG-8 Isostearate, 1,2-Hexanediol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tocopheryl Acetate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Boswellia Carterii Oil, Juniperus Mexicana Oil, Water, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Butylene Glycol, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Citric Acid, Phenoxyethanol, Nelumbium Speciosum Flower Extract, Freesia Refracta Extract, Rose Extract, Leontopodium Alpinum Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Narcissus Pseudo-Narcissus (Daffodil) Flower Extract, Lilium Tigrinum Extract, Iris Versicolor Extract, Ethylhexylglyecerin.

Informacion shtesë

ml

50, 120

Brand

Heimish

Related Products