Haruharu WONDER – Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel

Haruharu WONDER – Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel

2,000L

Xhel pastrues hidratues me pH të ulët që përdor surfaktantë pa sapun, me origjinë kokosi për të hequr papastërtitë dhe yndyrën nga sipërfaqja e lëkurës.

Përshkrim

Haruharu WONDER – Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel
Xhel pastrues hidratues me pH të ulët që përdor surfaktantë pa sapun, me origjinë kokosi për të hequr papastërtitë dhe yndyrën nga sipërfaqja e lëkurës.
Ekstrakti i fermentuar i orizit të zi hidraton dhe siguron antioksidantë mbrojtës ndërsa fidanet e fermentuar të bambusë qetësojnë acarimin për të pastruar lëkurën dhe për ti dhënë ndriçim asaj.
Me koko betaine, trehalose dhe ekstrakt rrënjë xhenseni Panax hidratojnë dhe forcojnë më tej barrierën e lëkurës.

Pa aromë, kjo teksturë e lehtë shndërrohet lehtësisht nga një xhel i koncentruar në një shkumë të dendur dhe të butë me ujë. Papastërtitë shpëlahen plotësisht ndërsa lëkura ndihet e freskët dhe duket e qetë dhe e ndritshme.

Vegan, cruelty free, jo irritues dhe pa kimikate të dëmshme. Të gjithë përbërësit janë të gjelbër të vlerësuar nga EWG (Environmental Working Group ) dhe paketimi është bërë nga materiale të riciklueshme.

PËRDORIMI
Shpërndani një sasi të vogël në duar të pastra të lagura dhe ktheheni në një shkumë. Masazhoni butësisht në fytyrë dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Ingredientët
Water, Glycerin, Coco-Betaine, Propanediol, Pentylene Glycol, Sodium Chloride, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Hydroxyethylcellulose, Potassium Cocoyl Glycinate, Potassium Cocoate, Oryza Sativa (Rice) Extract, Phyllostachys Pubescens Shoot Bark Extract, Panax Ginseng Root Extract, Aspergillus Ferment Extract Filtrate, Beta-Glucan, Butylene Glycol, Trehalose, Citric Acid, Cyclodextrin, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Ethylhexylglycerin

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Haruharu Wonder

Related Products