Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Toner

Përshkrim

Një tonik i lehtë, hidratues dhe freskues i mbushur me përbërës ushqyes.

Haruharu ka zhvilluar një formulë që synon thithjen e fuqishme duke përdorur teknologjinë e patentuar Ultra Deep – e krijuar për të dhënë përbërës aktivë thellë brenda lëkurës.

Ndihmon në gjendjen e lëkurës dhe përgatitjen për thithjen optimale të produkteve së bashku me hidratimin e menjëhershëm.

Ekstraktet e orizit të zi të fermentuar 100% të prodhuara nga Koreja i rikthejnë lëkurës elasticitetin me efekt anti-inflamator dhe ndriçues.

Jep një nxitje hidratimi dhe zbut shtrëngimin në shtresën e brendshme. : Betaina, aminoacidi dhe beta-glukani sigurojnë hidratim dhe ushqim thellë në lëkurë duke i mundësuar lëkurës të ruajë gjendjen e saj më të mirë.

Perdorimi:

Pas larjes së fytyrës, lagni një copë pambuku me tonik, aplikojeni në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën dhe lëreni për ta përthithur plotësisht.

Lagni mbulesën e fytyrës Haruharu Wonder Ultra Fir me toner dhe vendoseni në zonën e dëshiruar, hiqeni tamponin pas 5 minutash.

Perberesit:

Ujë, Betainë, Glicerinë, Propanediol, Ekstrakt i rrënjës Scutellaria Baicalensis, Ekstrakt Oryza Sativa (Orizi) (2,000 ppm), Ekstrakt i lëvores së kërcellit Phyllostachys Pubescens (2,000 ppm), Çamçakëz Xanthan, Çamçakëz celulozë, 1,2-Butylcolls Hexaneiladi Ekstrakt Koreana, Ekstrakt i frutave Zanthoxylum Piperitum, Ekstrakt Usnea Barbata (Lichen), Ferment Aspergillus, Glukonat Natriumi, Acidi Hyaluronik (600ppm), Beta-Glukan, Çamçakëz e farës amarindus Indica, Ekstrakt i rrënjës së xhensenit Panax, Glukozë, Ciklodextrin

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Haruharu Wonder

Related Products