Haruharu WONDER Black Rice Hyaluronic Cream

Sale

Haruharu WONDER Black Rice Hyaluronic Cream

1,100L1,500L

Krem hidratues i mbushur me lëndë ushqyese, i cili përmban ekstrakt të orizit të zi të fermentuar korean, acid hialuronik shumë të përqendruar me vaj të farës Safflower (Shafrani i rremë) dhe vaj aguliçe.

Spastroje

Përshkrim

Haruharu WONDER Black Rice Hyaluronic Cream
Krem hidratues i mbushur me lëndë ushqyese, i cili përmban ekstrakt të orizit të zi të fermentuar korean, acid hialuronik shumë të përqendruar me vaj të farës Safflower (Shafrani i rremë) dhe vaj aguliçe.
Orizi i zi është i pasur me anti-oksidantë dhe është plot me ingridientë shumë të përqendruar polifenole dhe flavonoide që mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira, përfshirë rrezatimin ultraviolet dhe ndotjen, dhe nxisin rritjen e qelizave të reja.
Acidi hialuronik siguron hidratim qetësues thellë në lëkurë, ndërsa ekstrakti i beta glukanit dhe xhensenit të kuq shërojne dhe rigjenerojnë lëkurën.
Lavender oil për të qetësuar irritimet, shafrani i rremë për të përmirësuar strukturën e lëkurës dhe vaji i aguliçes për të forcuar barrierën e saj.
Teknologjia dalluese e WONDER sjell ekstrakt të fermentuar të orizit të zi që vepron thellësisht në lëkurë dhe në mënyrë efektive me liposome në formë sfere të futura në përbërësin Panax Ginseng Root.
Liposomi i Panax Ginseng i WONDER përmban substancën Saponin të mbushur me koncentrat xhensen 6-vjeçar për të eleminuar papastërtitë dhe ndihmon në anti-plakjen.
95% përbërës natyralë, vegan-friendly, cruelty-free dhe ingridientë te testuar super të sigurt.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën e thatë.

Përdorimi
Pas pastruesit dhe tonerit, vendosni një sasi të vogël mbi fytyrë dhe qafë. Përhapeni dhe masazhoni për absorbimin e plotë.

Ingredientët
Deionized Water, Propanediol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Glycerin, Carthamus Tinctorius Oil, Polyglyceryl-3 Stearate, Cetearyl Alcohol, Oryza Sativa (Rice) Extract, Heptyl Undecylenate, Caprylic/Capric Triglyceride, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Phyllostachys Pubescens Shoot Bark Extract, Aspergillus Ferment, Panax Ginseng Root Extract, Cyclodextrin, Hyaluronic Acid, Pulsatilla Koreana Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Cetyl Palmitate, Sodium Phytate, Sorbitan Palmitate, 1,2-Hexanediol, Alcohol, Butylene Glycol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil.

Informacion shtesë

ml

50, 90

Brand

Haruharu Wonder

Related Products