HaruHaru Wonder – Black Rice Bakuchiol Eye Cream

HaruHaru Wonder – Black Rice Bakuchiol Eye Cream

2,200L

Bakuchiol – përbërës i sigurt alternativ me efikasitet të ngjashëm me Retinol antioxidant (vitaminë A), pa efekte anësore, nxjerrë nga fara e Psoralea Corylifolia e familjes fasule, në mjekësinë tradicionale Ayurvedic.

Përshkrim

HaruHaru Wonder – Black Rice Bakuchiol Eye Cream
Bakuchiol – përbërës i sigurt alternativ me efikasitet të ngjashëm me Retinol antioxidant (vitaminë A), pa efekte anësore, nxjerrë nga fara e Psoralea Corylifolia e familjes fasule, në mjekësinë tradicionale Ayurvedic.

Orizi i Zi i fermentuar- oriz i zi është i pasur me komponimet antioxidante, por kur është i fermentuar fuqitë e tij anti-oksiduese vendosen më shpejt në veprim.

Qumështi dhe llojet e lehta kremoze – përthithet shpejt, freskues dhe nuk lë një fund ngjitës

Përdorimi
Hidhni në dorë një sasi të vogël dhe masazhojeni rreth syrit me gishtin e unazës, dhe butësisht shpërndaje kremin mbi zonën poshtë syve dhe në qepalla.

Ingredientët
Water, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol C14-22 Alcohols, Bakuchiol, Stearyl Alcohol, Carbomer, Cetearyl Glucoside, Tromethamine, Butylene Glycol, Oryza Sativa (Rice) Extract, Cetyl Palmitate, C12-20 Alkyl Glucoside, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sorbitan Palmitate, Sorbitan Olivate, Polyisobutene, Myristyl alcohol, Phyllostachys Pubescens Shoot Bark Extract, Zanthoxylum, Piperitum Fruit Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Aspergillus ferment, Ethylhexylglycerin, Panax Ginseng Root Extract, Cydodextrin, Adenosine, Lauryl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Capryly/Capryl Glucoside, Sorbitan Oleate, Glucose, Wheat, Amino Acids, Natto Gum, Pentylene Glycol, Madecassoside

Informacion shtesë

ml

20

Brand

Haruharu Wonder

Related Products