HaruHaru WONDER Black Bamboo Mist

HaruHaru WONDER Black Bamboo Mist

1,800L

Një spray i lehtë për të dhënë hidratim dhe energji për lëkurën e lodhur. I përkryer për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato me lëkurë të dehidratuar dhe lehtësisht të irrituara që duan një dozë të menjëhershme të hidratimit shërues.
Cruelty Free, 95% përbërës natyralë

Availability: S’ka stok SKU: 10329 Kategori: , , , Etiketa: , , ,

Përshkrim

HaruHaru WONDER Black Bamboo Mist
Spray për efekt freskues dhe energji në çdo moment !
I bërë me bambu të pasur me antioksidantë, WONDER Bamboo Mist siguron ushqim të thellë dhe hidratim freskues të lëkurës së lodhur.
Formula që thithet shpejt është e mbushur me lëndë ushqyese të pasura falë procesit të fermentimit HaruHaru i cili rrit antioksidantët natyralë që gjenden në përbërësin special bambu.
Testuar të jetë jo irrituese, kjo formulë natyrore 95% gjithashtu përfshin beta glukan rigjenerues të lëkurës për një lëkurë më të fortë dhe të butë.
E përsosur për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato me lëkurë të dehidratuar dhe të irrituar që duan një dozë të menjëhershme të hidratimit “kurues”.
Pa kimikate të dëmshme.

Përdorimi
Tundeni dhe mbani shishen 18-25cm larg nga fytyra dhe spruconi.
Përdoreni në çdo kohë gjatë gjithë ditës për të freskuar lëkurën.

Ingredientët
Di Water, Glycerin, Betaine, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Phyllostachys Nigra Leaf Extract, Phyllostachys Pubescens Shoot Bark Extract, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Sodium Phytate, Alcohol, Beta-Glucan, Aspergillus Ferment, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10 Myristate, Fragrance

Informacion shtesë

ml

80

Brand

Haruharu Wonder

Related Products