Goodal Green Tangerine Vitamin C Cream

Goodal Green Tangerine Vitamin C Cream

2,700L

Infuzuar me 62% të antioksidantëve të fuqishëm nga ekstrakti i mandarinës së gjelbër plot me derivate të vitaminës C, Kremi Vita C rikthen energjinë rinore në lëkurën e pajetë.

Availability: S’ka stok SKU: 10376 Kategori: , , , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Goodal Green Tangerine Vitamin C Cream
Infuzuar me 62% të antioksidantëve të fuqishëm nga ekstrakti i mandarinës së gjelbër plot me derivate të vitaminës C, Kremi Vita C rikthen energjinë rinore në lëkurën e pajetë.
Mandarina jeshile përmban deri në 10 herë më shumë vitaminë C sesa ajo e pjekur dhe mund t’ju japë rezultatet më të mira të zvogëlimit të njollave të diellit, vijave të imëta, ton i pabarabartë i lëkurës.
Pa 20 përbërës të dëmshëm!
7 përbërës qetësues të prejardhur nga bimët zëvendësojnë 20 përbërës të dëmshëm për një krem ​​vitamine jo-irrituese të cilës mund t’i besoni.
Vitamina C + E për një efekt sinergjik! Rigjallëroni lëkurën me Vitaminë C dhe lehtësoni me Vitaminë E për një përfundim perfekt.
Kremi lë një përfundim freskues që e bën atë një hidratues të përsosur gjatë gjithë vitit për llojet e lëkurës së yndyrshme/të kombinuar.

Përdorimi
Pas përdorimit të serumit, aplikojeni produktin në fytyrë dhe qafë.

Ingredientët
Citrus Tangerina (Tangerine) Extract (62%), Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Stearate, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Niacinamide, Pentylene Glycol, Cyclohexasiloxane, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Melia Azadirachta Flower Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Eclipta Prostrata Extract, Corallina Officinalis Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Centella Asiatica Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Glyceryl Stearate SE, Polysorbate 60, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Palmitic Acid, Dimethicone, Stearic Acid, Caprylic/​Capric Triglyceride, Sodium Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Water, Hydroxyacetophenone, Isohexadecane, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Adenosine, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Oleate, Gelatin, Acacia Senegal Gum, Myristic Acid, Arachidic Acid, Dextrin, Lauric Acid, Oleic Acid, Panthenol, Xanthophylls, Sodium Ascorbyl Phosphate

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Goodal

Related Products