Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Sun Serum

-24%

Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Sun Serum

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,890L.

SKU: 11697 Kategori: ,

Përshkrim

Serum me vitamin C edhe krem kundra diellit ne nje.
Serumi Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Sun Care është një serum i lehtë ndaj diellit i mbushur me niacinamide, ekstrakt të mandarinës së gjelbër dhe vitaminë C. Ai siguron mbrojtje SPF 50+ dhe PA++++ UV ndërsa ndriçon dhe hidraton në mënyrë aktive lëkurën. Serumi për kujdesin ndaj njollave të errëta të diellit kombinon fuqinë e mbrojtjes nga dielli SPF 50+ dhe PA++++ me vitaminën C për të synuar njollat e errëta duke mbrojtur lëkurën nga rrezet e dëmshme UV.

Perdorimi:
Si hapi i fundit i rutinës suaj të kujdesit të lëkurës në mëngjes, aplikoni një sasi të kosiderueshme në fytyrë dhe qafë dhe shtypeni butësisht në lëkurë.

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Goodal

Related Products