Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum Set

Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum Set

3,800L

E rinovuar, tani me efekt të dyfishuar ndriçues në një set! Serumi Goodal Green Tangerine Vita C për Kujdesin për Njollat ​​e Errëta përmban 70% ekstrakt të freskët të mandarinës jeshile, 4% niacinamide dhe askorbil glukozid. Në vetëm dy javë, ky serum i mrekullueshëm ndihmon në luftimin e tonit të pabarabartë të lëkurës dhe shenjave të plakjes, duke përfshirë njollat ​​e errëta dhe linjat e holla.

Availability: S’ka stok SKU: 11595 Kategori: , , ,

Përshkrim

E rinovuar, tani me efekt të dyfishuar ndriçues në një set! Serumi Goodal Green Tangerine Vita C për Kujdesin për Njollat ​​e Errëta përmban 70% ekstrakt të freskët të mandarinës jeshile, 4% niacinamide dhe askorbil glukozid. Në vetëm dy javë, ky serum i mrekullueshëm ndihmon në luftimin e tonit të pabarabartë të lëkurës dhe shenjave të plakjes, duke përfshirë njollat ​​e errëta dhe linjat e holla.

Vitamina C e përdorur në këtë serum të lehtë, askorbil glukozidi, është i qëndrueshëm ndaj dritës dhe jo irritues ndërsa ka performancë të lartë. I kombinuar me arbutin (zbardhues natyral i lëkurës) dhe niacinamide (vitaminë B), serumi Vita C punon për të siguruar hidratim afatgjatë dhe një ton më të shndritshëm dhe më të barabartë të lëkurës. Kjo formulë e përditësuar rishtazi përmban përbërës, Madecassoside, Asiaticoside dhe Centella asiatica, për të mbështetur edhe llojet më të ndjeshme të lëkurës, duke e bërë atë perfekte për këdo që kërkon të zvogëlojë pamjen e njollave të errëta dhe tonin e pabarabartë të lëkurës.

Aromat – agrume delikate freskuese, tekstura – E lehtë si xhel.

Për të gjitha llojet e lekurës,edhe ato më sensitive.

Përdorimi:

Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikoni një sasi të vogël të serumit të kujdesit për pikat e errëta Green Tangerine Vita C në fytyrë dhe prekni butësisht për t’u përthithur. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Ingredientët:

Citrus Tangerina (Tangerine) Extract, Butylene Glycol, Niacinamide, Dipropylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Water, 1,2-Hexanediol, Glycereth-26, Arbutin, Chondrus Crispus Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Hydrolyzed Jojoba Esters, Sodium Hyaluronate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Melia Azadirachta Flower Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Panthenol, Choleth-24, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Adenosine, Sodium Phytate, Ascorbyl Glucoside, Dipotassium Glycyrrhizate, Glycerin, Madecassoside, Maltodextrin, Saccharide Hydrolysate, Tocopherol, Asiaticoside, Carbomer, Xanthan Gum, Limonene, Linalool

Informacion shtesë

ml

20

Brand

Goodal

Related Products