Frudia My Orchard Dragon Fruit Hand Cream

Përshkrim

Frudia My Orchard Dragon Fruit Hand Cream
Kremi i duarve Frudia My Orchard Dragon Fruit 30g është një krem me fruta për të hidratuar duart. Për shkak të përbërjes së tij të pasur me lëndë ushqyese të Ekstraktit të Frutit të Dragoit, krijon një shtresë hidratuese, duke mbrojtur kështu duart e thata dhe të dëmtuara. Është ideal për ata që marrin pjesë në punë të vështira ose që kërkojnë ekspozimin e duarve, pasi falë Centella Asiatica në formulën e tij, ky krem ka edhe një efekt shërues. Përveç kësaj, ka një aromë frutash që zgjat për një kohë të gjatë, duke e bërë rutinën e aplikimit më të këndshëm. Së fundi, tekstura e lëmuar dhe kremoze lejon një aplikim të lehtë, pa e lënë lëkurën të ngjitet.

Përdorimi:
Aplikoni një sasi të përshtatshme të kremit të duarve Frudia My Orchard Dragon Fruit në duar të pastra. Më pas masazhoni butësisht.

Ingredientët
Water, Glycerin, Cetyl Alcohol, Mineral Oil, Dipropylene Glycol, Dimethicone, Cydopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Polysorbate 60, Myristyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Butylene Glycol, Squalane, Erythritol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Punica Granatum Fruit Extract, Lauryl Alcohol, Coco-Caprylate/Caprate, Xanthan Gum, Potassium Hydroxide, Adenosine, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Serotina (Wild Cherry) Fruit Extract, 1,2-Hexanediol, Panthenol, Honey Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Seed Oil, Punica Granatum Seed Oil, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil, Centella Asiatica Extract, Tocopherol, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Fragrance

Informacion shtesë

g

30

Brand

Frudia

Related Products