Frudia Green grape pore control mask

Frudia Green grape pore control mask

300L

Një maskë me 60% ekstrakte rrushi jeshil që qetëson lëkurën tuaj, minimizon poret dhe balancon lëkurën.

SKU: 11157 Kategori: , , ,

Përshkrim

Frudia Green grape pore control mask
Një maskë me 60% ekstrakte rrushi jeshil që qetëson lëkurën tuaj, minimizon poret dhe balancon lëkurën. Maska për kontrollin e poreve të rrushit jeshil Frudia është një maskë me ekstrakte rrushi jeshil që zvogëlon poret tuaja dhe pastron lëkurën nga vajrat. Të gjithë përbërësit aktivë do të përthithen thellë në lëkurë dhe do të kujdesen për lëkurën nga brenda jashtë. Përveç kësaj, maska është gjithashtu e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme. Fletë botanike miqesore me natyrën, ngjitet lehtë dhe plotësisht në fytyrë, duke u përshtatur në mënyrë të përkryer me kurbën e fytyrës.

Përbërësit kryesorë:

Antioksidant: Ekstrakt i frutave Vitis Vinifera (Rrushi) (81%), Vaj i Farës Vitis Vinifera (Rrushi), Vaj i Farës Punica Granatum, Tokoferol
Përbërës identik me lëkurën: Glicerina
Qetësues: Ekstrakt i frutave Vitis Vinifera (Rrushi) (81%), Panthenol

Përdorimi:

1.Hiqni filmin dhe aplikoni maskën në fytyrën e pastruar.
2.Lëreni për 15-20 minuta, më pas hiqeni butësisht.
3.Mos e shpëlani.
4.Lyejeni serumin e mbetur në lëkurë derisa të përthithet plotësisht.

Ingredientët
Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract (60%), Water, Methylpropanediol, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Betaine, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Allantoin, Xanthan Gum, Fragrance, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Disodium EDTA, Coco-Caprylate/Caprate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Punica Granatum Seed Oil, Solanum Lycopersicum (Tomato) Seed Oil, Tocopherol

Informacion shtesë

ml

20

Brand

Frudia

Related Products