Frudia Blueberry Hydrating Honey Lip Balm

Frudia Blueberry Hydrating Honey Lip Balm

700L

Ky balsam buzësh ultra hidratues i formuluar me ekstrakte mjalti dhe boronicë për të hidratuar në mënyrë efektive buzët tuaja delikate për një kohë të gjatë, ndihmon në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe forcon barrierën e lëkurës së buzëve për të mbrojtur buzët tuaja nga acarimi.

SKU: 11450 Kategori: , ,

Përshkrim

Frudia Blueberry Hydrating Honey Lip Balm
I formuluar me përbërës ushqyes si vaji i kastorit, vaji i kajsisë, vaji i farave të shegës, vaji i farave të mangos dhe vaji i farave të rrushit, balsami i buzëve siguron lëndë ushqyese thelbësore për të rivendosur strukturën e buzëve tuaja dhe për të siguruar hidratimin e saj afatgjatë. Përbërës natyralë shtesë si ekstrakti i rrushit të zi, ekstrakti i mjaltit dhe ekstrakti i boronicës ofrojnë antioksidantë të fuqishëm që ndihmojnë në rindërtimin e barrierës mbrojtëse të lëkurës së buzëve dhe e mbrojnë atë nga radikalet e lira.
Përmban kolagjen Vegan i cili ndihmon në krijimin e buzëve të plota menjëherë.
Efekt fryrës dhe hidratues me boronicë dhe mjalt.
Përmban aromë të frutave të freskëta dhe të ëmbla dhe mjaltit.

Përdorimi:
Aplikoni një sasi të moderuar balsami buzësh përgjatë vijës së buzëve dhe përhapeni butësisht.

Ingredientët:
Mineral Oil, Petrolatum, Microcrystalline Wax, Hydrogenated Castor Oil Dimer Dilinoleate, Paraffin, Beeswax, Diisostearyl Malate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Glyceryl Caprylate, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Water, Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, 1,2-Hexanediol, Ribes Nigrum (Black Currant) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil, Honey Extract, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Punica Granatum Seed Oil, Solanum Lycopersicum (Tomato) Seed Oil, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract, Tocopherol, Phenoxyethanol, Fragrance

Brand

Frudia

Related Products