Nacific Fresh Cica Plus Clear Toner

Sale

Nacific Fresh Cica Plus Clear Toner

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,890L.

Toneri i Nacific Fresh Cica Plus është një tonik qetësues që ndihmon në kontrollin e sebumit të tepërt ndërsa kujdeset për lëkurën e prirur ndaj akneve.

SKU: 11350 Kategori: , , ,

Përshkrim

Fresh Cica Plus Clear Toner
Kompleksi cica jeshile (i përbërë nga 3 lloje të centella asiatica) ndihmon në qetësimin e lëkurës së dobët dhe të ndjeshme, ndërsa ceramide dhe panthenoli forcojnë barrierën e lëkurës tuaj dhe parandalojnë problemet e lëkurës. Jo-komedogjenik, ndihmon me uljen e pamjes së poreve.
-I butë dhe shumë i përqëndruar me Centella Asiatica, shumë I mirë për lëkurat e dehidratuara dhe ato senstive.
-Verifikuar klinikisht në reduktimin e yndyrës së tepërt në lëkurë.

Perdorimi:
Pas pastrimit, tundeni tonerin lehte dhe shpërndani një sasi të përshtatshme në një copë pambuku. Aplikojeni butësisht në lëkurën tuaj dhe më pas masazhoni butësisht për të ndihmuar në përthithje.

Ingridientet:
Ëater, Chamaecyparis Obtusa Ëater, Propanediol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Centella Asiatica Extract, Madecassoside, Ceramide NP, Panthenol, Allantoin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Alcohol, Glycereth-25 PCA Isostearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Ethylhexyl Palmitate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Cetyl Ethylhexanoate, Polysorbate 20, Polyglyceryl-10 Oleate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Hydrogenated Lecithin, Amyris Balsamifera Bark Oil, Pelargonium Graveolens Floëer Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Juniperus Mexicana Oil, Bosëellia Carterii Oil, BHT, Aniba Rosaeodora (Roseëood) Ëood Oil, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin

Brand

Nacific

Related Products