Etude House Soon Jung ph5.5 Foam Cleanser

Etude House Soon Jung ph5.5 Foam Cleanser

1,500L

I butë për lëkurën falë formulës së tij me pH5.5, kjo shkumë pastruese zbut dhe mbron lëkurën në sajë të përbërësve si panthenol dhe madecassocide, duke e mbajtur atë të butë dhe pa lënë ndjesinë e tërheqjes.

SKU: 10733 Kategori: , , ,

Përshkrim

Etude House Soon Jung ph5.5 Foam Cleanser
I butë për lëkurën falë formulës së tij me pH5.5, kjo shkumë pastruese zbut dhe mbron lëkurën në sajë të përbërësve si panthenol dhe madecassocide, duke e mbajtur atë të butë dhe pa lënë ndjesinë e tërheqjes.

Pse konsiderohet një larës ideal:

-Është i butë dhe pastron papastërtitë dhe lëkurën pa shkaktuar acarim.
-I përshtatet edhe personave me lëkurën më të ndjeshme.
• I jep lëkurës ndjesinë e pastërtisë pa lënë ndjesi tërheqëse.

Perdorimi

Shpërndani një sasi të caktuar në duar të lagura duke krijuar shkumë. Aplikojeni në fytyrë. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Ingredientët
Water/​Aqua/​Eau, Sodium Cocoyl Isethionate, Glycerin, Coco -Betaine, Potassium Benzoate, Sodium Chloride, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citric Acid, Tromethamine, Disodium EDTA, Panthenol, Pentylene Glycol, Madecassoside

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Etude

Related Products