Etude House Soon Jung 5-Panthensoside Cica Balm

-23%

Etude House Soon Jung 5-Panthensoside Cica Balm

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,700L.

I formuluar me 5% Pantenocide dhe një nivel pH te butë, ky balm qetësues është i përsosur për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme për të ndihmuar në shërimin e dëmtimeve dhe qetësimin e acarimit.

SKU: 10732 Kategori: , , ,

Përshkrim

Etude House Soon Jung 5-Panthensoside Cica Balm
I formuluar me 5% Pantenocide dhe një nivel pH te butë, ky balm qetësues është i përsosur për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme për të ndihmuar në shërimin e dëmtimeve dhe qetësimin e acarimit.

Ndër te tjera ky balm ndihmon me:

• Forcimin e barrierës së lëkurës në sajë të proteinave.
• Ndihmon në balancimin e prodhimit të yndyrës.
• Zvogëlon irritimin e lëkurës dhe trajton lëkurën e dëmtuar.

Perdorimi

Aplikoni një sasi të përshtatshme ,në mënyrë të barabartë në te gjithë fytyrën. Masazhojeni lehtësisht për një përthithje maksimale.

Ingredientët
Water, Propanediol, Panthenol 5.0%, Squalane, Cetearyl Alcohol, Madecassoside, Camellia Sinensis Leaf Extract, Butylene Glycol, Hydrogenated Lecithin, Glyceryl Stearate, Diisostearyl Malate, Cetearyl Glucoside, Stearic Acid, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Polyglyceryl-10 Stearate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol

Informacion shtesë

ml

40

Brand

Etude

Related Products