Etude House Play Color Eyes #Sand Hill

-11%

Etude House Play Color Eyes #Sand Hill

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 2,390L.

Matte / Shimmer / Glitter Eyeshadow Palette

SKU: 10836 Kategori: ,

Përshkrim

Etude House Play Color Eyes #Sand Hill
-Nuancat e kafes së rërës
-Tekstura e pigmentit ku grimcat e imëta ngjiten pa probleme
-Matte / Shimmer / Glitter Eyeshadow Palette

Përdorimi

Aplikoni ngjyrën bazë në të gjithë kapakun dhe përdorni pjesën me majë për të vizatuar një eyeliner ose për të aplikuar një ngjyrë të spikatur.

Brand

Etude

Related Products