Etude House My lash serum

-31%

Etude House My lash serum

Çmimi origjinal qe: 800L.Çmimi i tanishëm është: 550L.

Serumi i pasuruar me pantenol dhe ekstrakt kokrra të kuqe që promovojne rritjen natyrale të qerpikëve dhe përmirësojne forcën e tyre për ti bere më të gjatë dhe më të trashë.

SKU: 11148 Kategori: , , ,

Përshkrim

Etude House My lash serum
Serumi i pasuruar me pantenol dhe ekstrakt kokrra të kuqe që promovojne rritjen natyrale të qerpikëve dhe përmirësojne forcën e tyre për ti bere më të gjatë dhe më të trashë. Formula e përqendruar depërton me shpejtësi dhe mbulon çdo fije me vitamina dhe lëndë ushqyese, duke i ushqyer në mënyrë efektive për një vijë dukshëm më të shëndetshme dhe më të plotë të qerpikëve me përdorim të vazhdueshëm. I sigurt për t’u përdorur edhe në lëkurë dhe sy të ndjeshëm.

Përbërësit kryesorë:

Antioksidant: Ekstrakti i rrënjës së Zingiber Officinale (Xhenxhefili), Tokoferol
Përbërës identik me lëkurën: Glicerina
Qetësues: Ekstrakt i rrënjës Zingiber Officinale (Xhenxhefil).

Perdorimi:

Përdoreni atë më vete ose si një primer nën grim.
Pas rutinës së kujdesit të lëkurës gjatë natës, aplikoni dhe lyeni serumin nga rrënjët e qerpikëve drejt majave të qerpikëve tuaj.

Ingredientët
Water/​Aqua/​Eau, Glyceryl Polymethacrylate, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Lithium Magnesium Sodium Silicate (Nano), Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Alcohol, Camellia Sinensis Leaf Water, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Biotin, Tocopherol

Informacion shtesë

g

9

Brand

Etude

Related Products