Etude House Moistfull Collagen Deep Cream

Etude House Moistfull Collagen Deep Cream

2,500L

Krem hidratues me kolagjen dhe vaj baobab hidratues për t’i dhënë lëkurës së thatë më shumë jetë.

SKU: 10900 Kategori: , , ,

Përshkrim

Etude House Moistfull Collagen Deep Cream
Krem hidratues me kolagjen dhe vaj baobab hidratues për t’i dhënë lëkurës së thatë më shumë jetë.

Konsistenca hidratuese dhe ushqyese depërton thellë në lëkurë për ti dhënë asaj butësi pasi nuk e le të thahet si dhe ndihmon në mbajtjen e një lëkure sa më të shëndetshme .

Përdorimi

Hapi i fundit i kujdesit për lëkurën, aplikojeni sasinë e duhur në lëkurë butësisht.

Ingredientët
Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Glycerin, Cetyl Ethylhexanoate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Octyldodecyl Myristate, Trehalose, Jojoba Esters, Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, PEG-40 Stearate, Phytosteryl/​Behenyl/​Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Adansonia Digitata Fruit Extract, Adansonia Digitata Seed Oil, Glyceryl Caprylate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Alcohol, Water, Kaolin, Palmitic Acid, Poloxamer 407, Polysorbate 20, Polyacrylate-13, Polyisobutene, PEG-100 Stearate, Phytantriol, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Fragrance

Informacion shtesë

ml

75

Brand

Etude

Related Products