ETUDE HOUSE Fixing Tint #04 Ginger Milk Tea

Përshkrim

ETUDE HOUSE Fixing Tint #04 Ginger Milk Tea
Një nuancë buzësh rezistente ndaj transferimit, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për njollosjen e maskës tuaj! Ngjyrat fiksuese të Etude House janë mat, por hidratuese me një fund të lehtë që qëndron rehat në buzë. Aplikojeni dhe për 60 sekonda, jeni gati! Formula hidro-mat e ngjyrës së buzëve ofron qendrim afatgjatë. Formuluar pa aroma dhe ngjyra artificiale, parabene, sulfate, produkte shtazore, alkool, vajra minerale, vajra esenciale dhe silikon.

Ingredientët

Purified Water, Isododecane, Dimethicone, Diphenyl Dimethicone/Vinyl Diphenyl Dimethicone/Silsesquioxane Crosspolymer, Butylene Glycol, Disteardimonium Hectorite, Tricalcium Phosphate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Diisostearyl Malate, Sorbitan Isostearate, Lauryl Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Diglycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Stearyl Dimethicone, Magnesium Sulfate, 1,2-Hexanediol,
Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Titanium Dioxide (CI 77891), Propylene Carbonate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Octadecene, Acrylates/Polytrimethylsiloxymethacrylate Copolymer, Iron Oxide Red, Iron
Oxide Black, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Helindone Pink CN, Fragrance, Silica Dimethyl Silylate, Sorbitan Olivate, Triethoxycaprylylsilane, Dicalcium Phosphate, Sunset Yellow FCF, Phloxine B,
Ethylhexylglycerin, Brilliant Blue FCF, Sorbitan Sesquioleate, Aluminium Hydroxide, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate

Informacion shtesë

g

4

Brand

Etude

Related Products