La Roche Posay Nutritic Levres Stick

Sale

La Roche Posay Nutritic Levres Stick

Çmimi origjinal qe: 900L.Çmimi i tanishëm është: 720L.

Balm në trajtë stick-u për të hidratuar dhe shëruar buzët e cara nga i ftohti.

Availability: S’ka stok SKU: 10880 Kategori: , , ,

Përshkrim

La Roche Posay Nutritic Levres Stick
Transformoni 4 shenjat e buzëve të thata dhe të ndjeshme: ndjeshmëri, thatësi, çarje dhe kruajtje.

Balsam jo i yndyrshëm dhe i lehtë që përthithet menjëherë nga lëkura. Ai kombinon BIOLIPIDS dhe CERAMIDE 5 për të zbutur dhe zëvëndësuar mungesën e ceramideve dhe për të rindërtuar përgjithmonë barrierën e lëkurës.

Përdorimi

Aplikojeni balmin në buzët tuaja. Përsëriteni aplikimin sa herë të jetë e nevojshme.

Ingredientët
Polyethylene, Polybutene, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrogenated Polyisobutene, Myristyl Myristate, Cera Alba (Beeswax), Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Cetyl Palmitate, Glycerin, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Echium Lycopsis Fruit Oil, Coriandrum Sativum (Coriander) Fruit Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Tetradibutyl Pentaerithrityl Hydroxyhydrocinnamate, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Stearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Myristyl Alcohol, Citric Acid, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Informacion shtesë

ml

4.7

Brand

La Roche Posay

Related Products