Etude House Double Lasting Serum Foundation

Etude House Double Lasting Serum Foundation

2,400L

SKU: 11145 Kategori: ,
Spastroje

Përshkrim

Etude House Double Lasting Serum Foundation
I pasuruar me ceramide, acid hialuronik, pantenol dhe formulën Airy Moisture Fit të Etude House, kjo fondatinë krenohet me një ngjitje të fuqishme me përfitime hidratuese, duke i dhënë kozmetikës tuaj një efekt shkëlqimi afatgjatë.
Mbulim i larte.

Përbërësit kryesorë;

Kundër akneve: Niacinamide
Antioksidant: Tokoferol
Përbërës që komunikon qelizën: Niacinamide, Adenosine
Shkëlqimi i lëkurës: Niacinamide
Përbërës identik me lëkurën: Glicerinë, Acid Hialuronik
Qetësues: Panthenol
Krem kundër diellit: Etilheksil Metoksicinamat

Ingredientët
Water/​Aqua/​Eau, Titanium Dioxide (Ci 77891), Cyclopentasiloxane, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Cetyl Ethylhexanoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Cyclohexasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Hydrogenated Polyisobutene, Diisostearyl Malate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Niacinamide, Polybutene, Cetyl PEG/​PPG-10/​1 Dimethicone, Bis-PEG/​PPG-14/​14 Dimethicone, Polymethyl Methacrylate, Iron Oxides (Ci 77492), Glycerin, Disteardimonium Hectorite, Sodium Chloride, 1,2-Hexanediol, Aluminum Hydroxide, Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Polyvinyl Alcohol, Polysorbate 80, Iron Oxides (Ci 77491), Caprylyl Glycol, Fragrance/​Parfum, Hydrogenated Lecithin, Iron Oxides (Ci 77499), Dimethiconol, Glyceryl Caprylate, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Butylphenyl Methylpropional, Panthenol, Hyaluronic Acid, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Hydroxypropyl Bislauramide Mea, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Informacion shtesë

Nuanca

N03 Neutral, N04 Neutral, Y04 Beige

Brand

Etude

Related Products