Etude Dear Darling Water Tint Strawberry Ade

-25%

Etude Dear Darling Water Tint Strawberry Ade

Çmimi origjinal qe: 1,000L.Çmimi i tanishëm është: 750L.

SKU: 11269 Kategori: , , ,

Përshkrim

Me ndjesinë e frutave freskuese që shpërthejnë, mbajnë aroma fantastike.
Ngjyrat e ndritshme dhe të gjalla do t’ju bëjnë të dukeni më të gjalla dhe energjike
Vitaminat e bollshme dhe ekstrakti hidratues i shegës dhe grejpfrutit do të hidratojnë buzët tuaja
Ngjyrosja me bazë ujit përthithet shpejt dhe qëndron pa u ndjerë ngjitëse
Lyejeni lehtë në qendër të buzës për gradim

Ingredientet
Water, Butylene Glycol, Trehalose, Glyceryl Caprylate, Dehydroacetic Acid, Punica Granatum Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract, Red 33 (Ci 17200), Blue 1 (Ci 42090), Sapindus Trifoliatus Fruit Extract, Pentylene Glycol, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Fragrance

Informacion shtesë

g

9.5

Brand

Etude

Related Products