Etude Dear Darling Water Tint Cherry Ade

-25%

Etude Dear Darling Water Tint Cherry Ade

Çmimi origjinal qe: 1,000L.Çmimi i tanishëm është: 750L.

SKU: 11270 Kategori: , , ,

Përshkrim

Me ndjesinë e frutave freskuese që shpërthejnë, mbajnë aroma fantastike.
Ngjyrat e ndritshme dhe të gjalla do t’ju bëjnë të dukeni më të gjalla dhe energjike
Vitaminat e bollshme dhe ekstrakti hidratues i shegës dhe grejpfrutit do të hidratojnë buzët tuaja
Ngjyrosja me bazë ujit përthithet shpejt dhe qëndron pa u ndjerë ngjitëse
Lyejeni lehtë në qendër të buzës për gradim

Ingredientet
Water, Butylene Glycol, Trehalose, Glyceryl Caprylate, Dehydroacetic Acid, Orange 4 (Ci 15510), Punica Granatum Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract, Red 33 (Ci 17200), Sapindus Trifoliatus Fruit Extract, Pentylene Glycol, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Fragrance

Informacion shtesë

g

10

Brand

Etude

Related Products