Elizavecca Milky Piggy EGF Elastic Retinol Cream

Elizavecca Milky Piggy EGF Elastic Retinol Cream

2,500L

Një krem nate i krijuar për të gjallëruar butësisht lëkurën.

Availability: S’ka stok SKU: 10584 Kategori: , , ,

Përshkrim

Elizavecca Milky Piggy EGF Elastic Retinol Cream
Një krem nate i krijuar për të gjallëruar butësisht lëkurën. I pasuruar me 69,9% ekstrakte bimore dhe ingridientin e fuqishëm antirrudhë retinol, për të ushqyer dhe rinovuar lëkurën për një shkëlqim të shëndetshëm.

Ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit të yndyrës dhe ujit së lëkurës dhe rregullon sekretimin e sebumit të shkaktuar nga dehidratimi. Rrit elasticitetin dhe përmirëson dukshëm pamjen e rrudhave.

Përdorimi

Merrni një sasi të moderuar dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën. Përdoreni vetëm gjatë natës dhe mos e përdorni në lëkurë të ndjeshme.
Kujdes! Produktet që përmbajnë retinol, kur përdoren për herë të pare, duhet të përdoren tre deri në katër herë në javë. Me kalimin e kohës rriteni gradualisht numrin e përdorimit duke e përdorur cdo mbrëmje.

Ingredientët
Swiftlet Nest Extract, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Beeswax, Cetyl Alcohol, Niacinamide, Glycerin, Polysorbate 60, Dipropylene Glycol, Retinol, Rh-Oligopeptide-1, Sodium Polyacrylate, Allantoin, Peg-100 Stearate, Adenosine, Carbomer, Betaine, Propylene Glycol, Caprylic/​Capric Triglyceride, Polysorbate 20, Triethanolamine, Alcohol, 1,2-Hexanediol, Ceteth-3, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Tocopheryl Acetate, Cetyl Phosphate, Peg-5 Rapeseed Sterol, Hydrogenated Lecithin, Phenoxyethanol, Water, Sorbitan Sesquioleate, Ceteth-5, Disodium Edta, Glyceryl Stearate, Fragrance

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Elizavecca

Related Products