Elizavecca – Gold CF-Nest White Bomb Eye Cream

-35%

Elizavecca – Gold CF-Nest White Bomb Eye Cream

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,300L.

Kremi i syve përmban 30% ekstrakt foleje shpendi për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën, ekstrakt ari 24K për të ndriçuar lëkurën, Volufiline™ nga Franca për të përmirësuar elasticitetin për lëkurë të ushqyer dhe të fortë, niacinamide dhe adenosine.

SKU: 10682 Kategori: , , ,

Përshkrim

Elizavecca – Gold CF-Nest White Bomb Eye Cream
Kremi i syve përmban 30% ekstrakt foleje shpendi (zogu i Azisë Lindore që e formon folenë nëpërmjet pështymës së tij)
për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën, ekstrakt ari 24K për të ndriçuar lëkurën, Volufiline™ nga Franca për të përmirësuar elasticitetin për lëkurë të ushqyer dhe të fortë, niacinamide dhe adenosine.

Formula ushqyese redukton rrudhat dhe linjat e holla dhe siguron hidratim që zgjat gjatë gjithë ditës.

Përdorimi

Aplikojeni përgjatë zonës së syve me majat e gishtave dhe masazhojeni lehtë.

Ingredientët
Swiftlet Nest Extract, Water, Glycerin, Cetyl Ethylhexanoate, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Dimethicone, Niacinamide, Pentaerythrityl Distearate, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Polyisobutene, 1,2-Hexanediol, Behenyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Hydrogenated Lecithin, Triethanolamine, Caprylyl Glycol, Carbomer, Polyglyceryl-10 Distearate, Butylene Glycol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Fragrance, Adenosine, Hydroxypropyl Bislauramide Mea, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Honey Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Fructan, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract, Gold, Bixa Orellana Seed Oil, Phenoxyethanol, Tocopherol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Elizavecca

Related Products