Elizavecca curl cream

Elizavecca curl cream

1,500L

Një krem ​​flokësh që ju kursen kohën në mëngjes! Kjo formulë e lehte kthen elasticitetin ne floket kacurrela.Ndresa hidraton dhe ushqen floket e thate dhe te ashper, kolagjeni I hidrolizuar dhe vajrat esenciale falin shkelqim dhe vitalitet. Ndihmon në kompletimin e stilimit të flokëve tuaj kaçurrela duke lënë një pamje natyrale.

SKU: 11593 Kategori: , , ,

Përshkrim

Një krem ​​flokësh që ju kursen kohën në mëngjes! Kjo formulë e lehte kthen elasticitetin ne floket kacurrela.Ndresa hidraton dhe ushqen floket e thate dhe te ashper, kolagjeni I hidrolizuar dhe vajrat esenciale falin shkelqim dhe vitalitet. Ndihmon në kompletimin e stilimit të flokëve tuaj kaçurrela duke lënë një pamje natyrale.

Përdorimi :

Pas larjes me shampo, aplikoni një sasi të përshtatshme në flokët tuaj në kushte të lagura ose të thata dhe stilojini ato.

Ingredientët:

Water, propylene glycol, cyclopentasilox ane, dimethicone, glycerin, pvp, polyacrylamide, hydro xyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate co polymer, fragrance, c13-14 isoparaffin, tromethamine, 1,2-hexanediol, caprylyl glycol, butylene glycol, laureth-7, sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, isohexadecane, illicium verum (anise) fruit extract, phenoxyethanol, polysorbate 80, disodium edta, oenothera biennis (evening primrose) oil, argania spinosa kernel oil, chamomilla recutita (matricaria) flower oil, sorbitan oleate, cyclomethicone, hydrolyzed collagen (10 ppm), gelatin, hydrolyzed keratin, avena sativa (oat) protein extract, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, lavandula angustifolia (lavender) flower extract, thymus vulgaris (thyme) flower/leaf/stem extract, origanum vulgare extract, hydrolyzed corn protein, hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed soy protein.

 

Informacion shtesë

ml

120

Brand

Elizavecca

Related Products