Elizavecca CER-100 Collagen Ceramide Coating Protein Treatment

Elizavecca CER-100 Collagen Ceramide Coating Protein Treatment

1,250L

Përfshinë Ceramide 3, alantoin dhe përbërës me kolagjen për kujdes intensiv për flokët dhe skalpin e kokës.

Availability: S’ka stok SKU: 10252 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Elizavecca CER-100 Collagen Ceramide Coating Protein Treatment
Përfshinë Ceramide 3, alantoin dhe përbërës me kolagjen për kujdes intensiv për flokët dhe skalpin e kokës.
Produkt fantastik flokësh për kujdes të shpejtë dhe praktik në shtëpi.
Rekomandohet për flokë të dëmtuar nga nxehtësia e lartë ose në diell, ose të dëmtuar nga lyerja.
Një maskë trajtimi e pasur, që vepron thellë dhe riparuese për flokët e dëmtuar, të mbingarkuar të të gjitha formave.
I lë flokët e dëmtuar të butë, me shkëlqim dhe të mëndafshtë.

Përdorimi
Pas larjes me shampo, thajeni koken me peshqir dhe aplikojeni Collagen Treatment në flokët tuaj. Shpëlajeni me ujë të vakët pas 5-20 minutash.
Eshtë më e përshtatshme të përdorni 1 ~ 2 orë para se të shkoni në shtrat.

Ingredientët
Water, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG-14M, Glycerin, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Gelatin, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Apium Graveolens (Celery) Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Brassica Rapa (Turnip) Leaf Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethanol, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Caramel, Chlorphenesin, Fragrance

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Elizavecca

Related Products