Dr.Jart+ Vital Hydra Solution Biome Eye Cream

Dr.Jart+ Vital Hydra Solution Biome Eye Cream

4,200L

Mbush konturet tuaja ultra-delikate të syve me një shkëlqim hidratimi që zbut lëkurën, kremi për sytë Vital Hydra Solution vepron për të ndriçuar dhe rifreskuar pamjen e lëkurës së errët dhe të dehidratuar.

Availability: S’ka stok SKU: 10752 Kategori: , , ,

Përshkrim

Dr.Jart+ Vital Hydra Solution Biome Eye Cream
Mbush konturet tuaja ultra-delikate të syve me një shkëlqim hidratimi që zbut lëkurën, kremi për sytë Vital Hydra Solution vepron për të ndriçuar dhe rifreskuar pamjen e lëkurës së errët dhe të dehidratuar.

Mundësuar nga teknologjia e patentuar Jartbiome, kjo formulë përmban prebiotikë të fermentuar për të forcuar barrierën e lëkurës suaj: parandalon humbjen e lagështisë dhe pakëson shenjat e dehidrimit.

Me jo një, por tre pesha të acidit hialuronik, kjo formulë hidratuese intensive tërheq dhe mban ujin, ndërsa përforcuesi Hydra-Nutrition 2X mbështet sistemin e brendshëm hidratues të lëkurës tuaj për rezultate të shëndetshme dhe jashtëzakonisht të lëmuara.

Përdorimi

Aplikoni butësisht mbi konturet e syve të thatë dhe të pastër.

Ingredientët
Propanediol, Streptococcus Thermophilus Ferment, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Cetearyl Alcohol, Methyl Trimethicone, Niacinamide, Pentylene Glycol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, C12-16 Alcohols, Tranexamic Acid, Cetearyl Olivate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Arachidyl Alcohol, Hydrogenated Vegetable Oil, Palmitic Acid, Sorbitan Olivate, Dna, Hydrogenated Lecithin, Behenyl Alcohol, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arachidyl Glucoside, Tromethamine, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Aspergillus/​Glucose/​Soybean/​Starch Ferment Filtrate, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine, Melia Azadirachta Flower Extract, Disodium EDTA, Melia Azadirachta Leaf Extract, Glucose, Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract, Lupinus Albus Seed Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Curcuma Longa Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Glycine, Proline, Glyceryl Glucoside, Dextrin, Theobroma Cacao Seed Extract, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Fructose, Parfum, Limonene, Corallina Officinalis Extract, Hyaluronic Acid, Linoleic Acid, Tocopherol, Ascorbic Acid

Informacion shtesë

ml

20

Brand

Dr.Jart+

Related Products