Dr.Jart+ V7 Toning Light Cream

-50%

Dr.Jart+ V7 Toning Light Cream

Çmimi origjinal qe: 5,000L.Çmimi i tanishëm është: 2,500L.

Kremi V7 Toning Light i Dr. Jart përmban një kompleks unik me 7 vitamina që rregullon lëkurën duke ofruar një efekt tonifikues dhe ndriçues të menjëhershëm dhe afatgjatë.

Availability: S’ka stok SKU: 10746 Kategori: , , ,

Përshkrim

Dr.Jart+ V7 Toning Light Cream
Kremi V7 Toning Light i Dr. Jart përmban një kompleks unik me 7 vitamina që rregullon lëkurën duke ofruar një efekt tonifikues dhe ndriçues të menjëhershëm dhe afatgjatë.

Formula hipoalergjike është e stabilizuar me teknologjinë e kapsulës liposome V7 për të qetësuar zonat e ndjeshme, për të hidratuar dhe për të parandaluar pigmentimin ndërsa ndriçon dhe zbut lëkurën.

Nefriti i bardhë gjithashtu ndihmon në ofrimin e zbutjes dhe pastrimin e lëkurës për një pamje më të njëtrajtshme. Me përdorim të vazhdueshëm, ky krem zbulon përmirësim të përgjithshëm në tonin dhe strukturën e lëkurës me hidratim të shtuar dhe më pak njolla.

Përbërësit kryesorë

Kundër akneve: Niacinamide, Askorbil Fosfat Natriumi

Antioksidant: Tokoferil acetat, Ubikinon, Askorbil Fosfat Natriumi

Përbërës që komunikojnë drejtpërdrejt me qelizën : Niacinamide, Retinyl Palmitate

Shkëlqimi i lëkurës: Niacinamide, Ekstrakt i rrënjës së Glycyrrhiza Glabra ( Jamballit)

Përbërës identik me lëkurën: Glicerina

Qetësues: Panthenol, Ekstrak i Rrënjës Glycyrrhiza Glabra (Licorice)

Përdorimi

Si hap i fundit për kujdesin e lëkurës, masazhoni një shtresë të hollë në mënyrë të barabartë në fytyrë. Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Dimethicone, Panthenol, Niacinamide, Titanium Dioxide (Ci 77891), Cyclopentasiloxane, Betaine, Sodium Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Polyacrylate, Ethylhexyl Stearate, Propanediol, Isohexadecane, Dimethiconol, Citrus Limon (Lemon) Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Polysorbate 80, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Nephrite Powder, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Sorbitan Oleate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Trideceth-6, Triethoxycaprylylsilane, Propylene Glycol, Disodium EDTA, Beta-Glucan, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Bacillus Ferment, 1,2-Hexanediol, Cyclomethicone, Tocopheryl Acetate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Ceteth-24, Cholesterol, Potassium Sorbate, Choleth-24, Glyceryl Linolenate, Beta-Sitosterol, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Arachidonate, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Potassium Cetyl Phosphate, Biotin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Dr.Jart+

Related Products