Dr.Jart+ Pore Remedy PHA Exfoliating Serum

Dr.Jart+ Pore Remedy PHA Exfoliating Serum

4,300L

Një serum PHA 7% që kujdeset për mbetjet në poret dhe qelizat e vdekura të lëkurës që janë verifikuar nga testet e aplikimit tek njerëzit.

Availability: S’ka stok SKU: 10787 Kategori: , , ,

Përshkrim

Dr.Jart+ Pore Remedy PHA Exfoliating Serum
Një serum PHA 7% që kujdeset për mbetjet në poret dhe qelizat e vdekura të lëkurës që janë verifikuar nga testet e aplikimit tek njerëzit.

Përmban vaj të farës së makadamisë që absorbohet shpejt në lëkurë pa bllokuar poret dhe aplikohet lehtë.

Kujdeset për poret, forcon barrierën e lëkurës dhe qetëson lëkurën pa acarim.
Përmban panthenol dhe gliproteinë për të mbajtur lëkurën të shëndetshme.

Vaji dhe esenca janë të përziera në një formulë me dy shtresa, kështu që vaji krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë .

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj akneve.

Përdorimi

Pasi të keni larë fytyrën, në hapin tjetër të tonerit, tundeni atë përpara përdorimit dhe aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurë në mënyrë të barabartë.

Ingredientët
Water/Aqua/Eau, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Gluconolactone, Propanediol, Alcohol Denat., Panthenol, 1,2-Hexanediol, Tromethamine, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Pantolactone, Glycoproteins, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Limonene, Disodium Edta.

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Dr.Jart+

Related Products