Dr.Jart+ Cicapair Calming Mask Cope

Dr.Jart+ Cicapair Calming Mask Cope

600L

Kjo maskë është e mbushur me Centella Asiatica, një bimë bimore aziatike e njohur zakonisht si bar tigër. Shërben për të ndihmuar në rikuperimin e lëkurës.

Availability: S’ka stok SKU: 10785 Kategori: , , ,

Përshkrim

Dr.Jart+ Cicapair Calming Mask
Kjo maskë është e mbushur me Centella Asiatica, një bimë bimore aziatike e njohur zakonisht si bar tigër. Shërben për të ndihmuar në rikuperimin e lëkurës.

Një maskë që qetëson lëkurën e nxehtë dhe të ndjeshme dhe rigjallëron lëkurën e irrituar për një pamje të shëndetshme.

Përdorimi

1. Hapeni dhe aplikojeni maskën në fytyrën e pastruar pas tonerit.
2. Lëreni të veprojë për 10 deri në 20 minuta, më pas hiqeni butësisht.
3. Masazhoni serumin e mbetur në lëkurë.
*Mos e shpëlani!

Ingredientët
Water/​Eau, Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Diethoxyethyl Succinate, Carbomer, Arginine, Hydroxyethylcellulose, Polyglyceryl-10 Laurate, Ethylhexylglycerin, Dipotassium Glycyrrhizate, Melia Azadirachta Leaf Extract, Polyglyceryl-10 Myristate, Adenosine, Allantoin, Disodium EDTA, Melia Azadirachta Flower Extract, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Pvm/​Ma Copolymer, Anthemis Nobilis Flower Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower/​Leaf/​Stem Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Dextrin, Sodium Hyaluronate, Caramel, Caprylic/​Capric Triglyceride, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10 Oleate, Menthyl Lactate, Ethyl Menthane Carboxamide, Asiatic Acid, Asiaticoside, Madecassic Acid, Methyl Diisopropyl Propionamide, Centella Asiatica Extract, Madecassoside

Brand

Dr.Jart+

Related Products