Dr.Jart+ CERAMIDIN™ CREAM

Dr.Jart+ CERAMIDIN™ CREAM

4,300L

Dr.Jart+ CERAMIDIN™ CREAM
Krem thellësisht hidratues me ceramidin i formuluar me Kompleksin 5-Cera për të forcuar barrierën e lëkurës dhe mbrojtur nga humbja e ujit dhe lagështisë.

Availability: S’ka stok SKU: 10131 Kategori: , , , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Dr.Jart+ CERAMIDIN™ CREAM

Krem thellësisht hidratues me ceramidin i formuluar me Kompleksin 5-Cera për të forcuar barrierën e lëkurës dhe mbrojtur nga humbja e ujit dhe lagështisë.
Kompleksi 5-Cera (Ceramides) i Dr. Jart siguron hidratim afatgjatë dhe përmirëson gjendjen e një barriere të irrituar të lëkurës në klimë ekstreme.
Për lëkurë normale, të thatë dhe shumë të thatë që përjeton thatësi, kruajtje, tërheqje dhe shqetësim.

PËRDORIMI

Ngroheni kremin me duar dhe butësisht aplikoheni në lëkurë duke masazhuar për një absorbim sa më të mire.

INGRIDIENTËT

+ 5-Cera Complex: Hidraton thellësisht dhe forcon barrierën e lëkurës
+ Bifida Ferment Lysate, Panxhar, dhe Acid Hialuronik: Mban lëkurën të hidratuar gjatë gjithë ditës, madje edhe në klimat më të ashpra.

Best selleri i Dr.Jart+ kudo në botë !

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Dr.Jart+

Related Products