Dr. Ceuracle – Vegan Kombucha Tea Lip Balm

Përshkrim

Dr. Ceuracle – Vegan Kombucha Tea Lip Balm
Balsami hidratues i buzëve ofron kujdes intensiv për buzët për të rikthyer gjendjen e shëndetshme të buzëve të buzëve të thata, të dehidratuara apo dhe të plasaritura.
Kompleksi ushqyes i çajit, vaji i fermentuar dhe gjalpi Shea ushqejnë dhe hidratojnë thellësisht buzët duke i mbajtur ato të buta dhe hidratuara.
Botanical Squalene dhe Ceramide NP mbrojnë lëkurën dhe forcojnë barrierën e lagështisë së buzëve për të rivendosur gjendjen e shëndetshme.
Tekstura e butë me gjalpë rrëshqet pa probleme në buzë pa lënë asnjë ngjitje.

Përdorimi:
Aplikojeni sipas nevojes në buzë të dehidratuara apo plasaritura.

Ingredientet:
Polyglyceryl-2 Triisostearate, Squalane, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Synthetic Wax, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Polyhydroxystearic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylene/Propylene Copolymer, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Eclipta Prostrata Extract, Eclipta Prostrata Leaf Extract, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Moringa Oleifera Seed Oil, Water, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Butylene Glycol, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract, Ceramide NP, Citric Acid, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment, Corallina Officinalis Extract, Oryza Sativa (Rice) Germ Oil, Camellia Sinensis Leaf Extract, Saccharomyces Ferment Filtrate, Schisandra Chinensis Fruit Extract, 1,2-Hexanediol, Camellia sinensis (Green tea) Leaf Extract

Brand

Dr-Ceuracle

Related Products