Dr Ceuracle Vegan Kombucha Gift Set

Përshkrim

Dr Ceuracle Vegan Kombucha Gift Set

Një treshe super hidratuese dhe mbrojtëse e kujdesit të lëkurës. Vegan Kombucha Tea Essence është perfekt për të gjitha llojet e lëkurës veçanërisht të thatë, të ndjeshme, të pajetë ose problematike. Esenca fuqizon lëkurën për një teksturë të shndritshme dhe të gjallë duke përdorur aftësitë forcuese të ekstraktit të çajit të kombucha-s, botanikëve bimorë dhe vajit ushqyes të farës.
Ndiqeni rutinën me kremin Kombucha Tea Gel, një teksturë e lehtë por shumë hidratuese që qetëson menjëherë lëkurën me strukturën e tij të ngjashme me ujin, duke e qetësuar atë. E pasur me ujin e gjetheve të çajit jeshil dhe ekstraktin e frutave Omija të pasur me vitamina. E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës, më e mira për lëkurën e yndyrshme, të prirur ndaj akneve ose atë të kombinuar.
Si dhe Lip balmi me kombucha është perfekt për buzët e plasaritura dhe të dehidratuara duke I ushqyer buzët me të njëjtin ekstrakt çaji të fermentuar të pasur me probiotikë si esenca dhe kremi. I lehtë dhe jo ngjitës, ky balsam hidraton thellësisht buzët duke i mbajtur ato të buta dhe hidratuara me squalane, gjalpë shea dhe ceramide NP.

Përdorimi:
Esenca: Pas pastrimit shkundeni mirë dhe aplikoni një shtresë të barabartë në fytyrë. Riaplikimi është opsional. Përhapeni dhe masazhojeni butësisht fytyrën për absorbim të plotë.

KËSHILLË: Për lëkurën të yndyrshme, përdorni një shtresë të vetme. Për lëkurë të kombinuar, përhapeni dy herë. Për lëkurë të thatë, përdorni 3 ose më shumë shtresa.

Kremi: Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikoni një shtresë të barabartë në fytyrë dhe masazhojeni fytyrën butësisht për t’u absorbuar.
Balmi i buzeve: Aplikojeni sipas nevojes.

Ingredientet:
Essence: Kombucha Tea Extract, Probiotics, Vitamin B, Camellia Sinensis Leaf (green tea) Water, Schisandra Chinensis Fruit (omija) Extract, Sunflower Seed Oil

Cream: Fermented black tea (Kombucha) extract, Camellia sinensis (green tea) leaf water, Tannins, Amino acids, Omija fruit extract

Lip Balm: Squalane, Shea butter, Ceramide NP

Brand

Dr-Ceuracle

Related Products