Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis 33 Capsule Eye Cream

Përshkrim

Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis 33 Capsule Eye Cream
Një krem i lehtë për sytë, i ngjashëm me serumin në teksturë, që rigjallëron dhe ushqen menjëherë lëkurën e dehidratuar, të lodhur dhe të ndjeshme rreth syve. Ekstraktet e propolis dhe jelly mbretëror hidratojnë dhe riparojnë për një teksturë më të shndritshme dhe me shkëlqim. Ekstrakti i frutave të gjembave të detit i pasur me antioksidantë, vitamina C dhe E, plus kolagjeni bashkëpunojnë për të mbrojtur dhe forcuar pengesën e lagështisë.
Kremi i syve vjen me një aplikues masazhi të artë që rrit efektin ftohës dhe freskues. Zvogëlon shfaqjen e rrudhave dhe linjave të holla me kalimin e kohës.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të përshtatshme në zonën e syve duke përdorur një prekje të lehtë. Masazhoni me lëvizje rrethore duke përdorur aplikuesin e artë. Për një efekt shtesë ftohës dhe zbutës, vendoseni në frigorifer aplikuesin e artë përpara përdorimit.

Ingredientet:
Water, Propolis Extract, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, 1,2-hexanediol, Niacinamide, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Royal Jelly Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Phellinus Linteus Extract , Cordyceps Sinensis Extract, Ganoderma Lucidum (Mushroom) Extract, Spirodela Polyrhiza Extract , Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Sodium Hyaluronate, Litsea Cubeba Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Glyceryl Glucoside, Panthenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydrolyzed Collagen, Polyisobutene, Sodium Carbomer, Glycerin, Allantoin, Adenosine, Glucose, Sorbitan Oleate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Tocopherol, Silica, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Beta-carotene, Ascorbyl Palmitate, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin, Limonene, Citral

Brand

Dr-Ceuracle

Related Products