Double Dare OMG! Mega Hair Band Red

Përshkrim

Double Dare OMG! Mega Hair Band Red
Materiali i butë, prej pellushi mbron flokët dhe lëkurën nga tërheqja dhe thyerja, kështu që komoditeti është gjithmonë çelësi. Perfekte për të mbajtur fijet e flokëve larg nga lëkura kur aplikoni rutinën e lëkurës ose make up. Mund ta përdorni ndërsa jeni në një banjë me flluska të pa i lagur flokët, apo mund ta vishni gjatë gjumit për të parandaluar rënien e ballukeve dhe flokëve në fytyrë. Gjithashtu perfekt gjatë masazhit ose vizitës në spa. Personalizojeni shiritin tuaj të flokëve me OMG! pjesë të lëvizshme të logos.

Vendosja:
Rrëshqisni kokën në qendër, duke i tërhequr butësisht flokët mbrapa. Fjongo është e rregullueshme dhee lëvizshme.

Brand

Double Dare

Related Products