double dare I.M. Buddy Body

Përshkrim

double dare I.M. Buddy Body
Qimet prej silikoni pastrojnë dhe masazhojnë butësisht lëkurën duke e lënë atë me një ndjesi të butë dhe të freskët. Dizajni e bën atë një mjet të përsosur për t’u marrë kur udhëtoni. Rrit qarkullimin e gjakut, ndaj mund ta perdorni dhe për të masazhuar skalpin tuaj apo zonat me celulit duke perdorur anen me fije me te plota silikoni. Ana tjeter me fije më të holla është perfekte për të eksfoliuar lëkurën dhe për të larguar qelizat e vdekura të saj, sidomos për tu përdorur në pjesën e këmbeve. Ndersa pjesa e poshtme mund të përdoret pëer masazh apo eksfolim me intensiv madje mund të përdoret dhe tek pjesa e kembeve për të ndihmuar me kallot që krijohen.

-100% silikon ushqimor me miratim nga FDA & LFGB
-Nuk mban erë
-Furça të buta fleksibël, miqësore me mjedisin, jo ngjitëse, antibakteriale
-I lehtë dhe i lëvizshëm, i lehtë për tu ruajtur dhe transportuar
-I qëndrueshëm, e ruan formën, jetëgjatë

Përdorimi:
Masazhojeni lëkurën duke përdorur lëvizje rrethore pasi tnë keni aplikuar larnësin e trupit dhe qimet e buta do pastrojnë në mënyrë efektive. Shpëlajeni me ujë.

Brand

Double Dare

Related Products