Darphin Wrinkle Corrective Eye Contour Cream

Darphin Wrinkle Corrective Eye Contour Cream

5,500L

Krem mëndafshi i butë që ndihmon në riparimin e pamjes së linjave dhe rrudhave të thella në konturin e syve pasi rinovon dukshëm shkëlqimin natyral dhe rikthen elasticitetin.

SKU: 10704 Kategori: ,

Përshkrim

Darphin Wrinkle Corrective Eye Contour Cream
Krem mëndafshi i butë që ndihmon në riparimin e pamjes së linjave dhe rrudhave të thella në konturin e syve pasi rinovon dukshëm shkëlqimin natyral dhe rikthen elasticitetin.

Konturi i syve është më i lëmuar, më i butë dhe me pamje rrezatuese. Formuluar me 75% përbërës me origjinë natyrale si ekstrakt i Magnolia dhe Alga.
Pa parabene, vaj mineral, ftalate, formaldehid.

• Redukton shfaqjen e rrudhave
• Ofron lëkurë më të butë, më të lëmuar
• Ndricon konturin e syve
• Rinovon dukshëm shkëlqimin natyral të konturit të syve dhe rikthen elasticitetin

Përdorimi

Në mëngjes dhe në mbrëmje, aplikoni kremin me majat e gishtave tregues në kockën orbitale rreth syve, duke filluar nga këndi i brendshëm i syrit. Lëreni kremin të depërtojë duke e përhapur butësisht nga brenda në pjesën e jashtme të syrit. Mos e aplikoni produktin direkt poshtë qerpikëve.

Ingredientët
Wateraquaeau, hydrogenated polyisobutene, tribehenin peg-20 esters, boron nitride, butyrospermum parkii(shea butter), tridecyl trimellitate, theobroma cacao (cocoa)seed butter, hydrogenated polydecene, c12-15 alkyl octanoate, butylene glycol, stearyl alcohol, cetearyl alcohol, glycerin, hexapeptide-10, acetyl hexapeptide-8, sodiumhyaluronate, silybum marianum (lady’s thistle) extract, magnolia grandiflora bark extract, sigesbeckia orientalis (st.paul’s wort) extract, gellidiela acerosa (algae) extract, hypnea musciformis (algae) extract, gossypium herbaceum(cotton) seed oil, rosa damascena (rose) flower water, anthemisnobilis (chamomile) flower water, citrus aurantium amara(bitter orange) flower water, caffeine, peg-4 diheptanoate, sucrose distearate, glyceryl stearate se, olive oil decyl esters, acetyl glucosamine, glyceryl stearate, sodium polyacrylate, dimethicone, peg-40 stearate, ethylhexylglycerin, ethylene/acrylic acid copolymer, methicone, ceteareth-20, ethylhexyl palmitate, squalene, oleic acid, silica dimethylsilylate, xanthan gum, tocopheryl acetate, tetrasodium edta, citronellol, linalool, geraniol, phenoxyethanol, potassiumsorbate.

Informacion shtesë

ml

15

Brand

Darphin

Related Products