Darphin Melaperfect – Anti-dark Spots Perfecting Treatment

Darphin Melaperfect – Anti-dark Spots Perfecting Treatment

6,000L

Ky emulsion ka fuqinë të unifikojë ngjyrën, të zvogëlojë dukshëm njollat e errëta dhe të zbukurojë lëkurën.

SKU: 10706 Kategori: , , ,

Përshkrim

Darphin Melaperfect – Anti-dark Spots Perfecting Treatment
Ky emulsion ka fuqinë të unifikojë ngjyrën, të zvogëlojë dukshëm njollat e errëta dhe të zbukurojë lëkurën.

Kujdesi teknologjik i lëkurës SELECTIV MELA SYSTEM™ ndihmon në minimizimin e shfaqjes së njollave të errëta dhe ndihmon në bllokimin e përsëritjes së dukshme.

I pasur me përbërës antioksidues, forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës për të zbukuruar lëkurën dhe për të përmirësuar cilësinë dhe teksturën e saj çdo ditë.

Përdorimi

Mëngjes: Aplikoni trajtimin Melaperfect në fytyrë dhe qafë ose aplikojeni në pikat e errëta sipas nevojës. Përfundoni me kremin tuaj hidratues dhe spf.

Mbrëmje: Aplikoni Melaperfect në fytyrën dhe qafën tuaj. Përfundoni me hidratuesin.

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Darphin

Related Products