Darphin Hydraskin Light Gel Cream

Darphin Hydraskin Light Gel Cream

4,500L

Kremi Hydraskin Light Gel është një hidratues i lehtë me teknologjinë HYDRA-STRUCTURE™, një kompleks hidratues me performancë të lartë me përbërës të fuqishëm natyralë (Salicornia Herbacea dhe Butterfly Lavender) për të ndihmuar lëkurën të ruajë hidratimin.

Availability: S’ka stok SKU: 10702 Kategori: , , ,

Përshkrim

Darphin Hydraskin Light Gel Cream
Kremi Hydraskin Light Gel është një hidratues i lehtë me teknologjinë HYDRA-STRUCTURE™, një kompleks hidratues me performancë të lartë me përbërës të fuqishëm natyralë (Salicornia Herbacea dhe Butterfly Lavender) për të ndihmuar lëkurën të ruajë hidratimin. Formuluar me ekstrakte frutash squalane, kastravec dhe kivi dhe pa parabene, vaj mineral, ftalate, formaldehid.

• Ndihmon në ruajtjen e hidratimit ditë pas dite
• Mundëson një pamje të shndritshme, me shkëlqim dhe të shëndetshme
• Teknologjia HYDRA-STRUCTURE™ ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës
• Ndihmon në mbajtjen e make up-it të freskët gjatë gjithë ditës

Ideale për:
• Lëkurë normale në mikse

Përdorimi

Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit. Aplikoni një sasi të vogël në fytyrë dhe qafë. Masazhojeni butësisht në lëkurë.

Ingredientët
WaterAqua/​Eau, Glycerin, Dimethicone, Polysorbate 60, Cetyl Palmitate, Propanediol, Hydrogenated Polydecene, Sorbitan Stearate, Squalane, Imperata Cylindrica Root Extract, Butylene Glycol, Tridecyl Stearate, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Cyathea Medullaris Leaf Extract, Salicornia Herbacea Extract, Lavandula Stoechas Extract, Hyaluronic Acid, Tridecyl Trimellitate, Tocopheryl Acetate, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/​Hexacaprate, Panthenol, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylic/​Capric Triglyceride, Ethylhexylglycerin, Dimethiconol, Glyceryl Caprylate, Hydrogenated Vegetable Oil, Trideceth-6, Sodium Polyacrylate, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Ethylhexyl Stearate, Carbomer, Tetrasodium EDTA, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Fragrance (Parfum), Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Benzoate, Citral, Yellow 5 (Ci 19140), Blue 1 (Ci 42090)

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Darphin

Related Products