Cosrx The Vitamin C13 Serum

-26%

Cosrx The Vitamin C13 Serum

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,850L.

Vitamin C e bute qe mund te perdoret perdite edhe ne lekure sensitive. Perdorimi i rregullt i saj do te rezultoje ne zbardhjen e shenjave, njollave te erreta dhe qukave nga dielli e do permiresoje ne teresi tonalitetin e lekures.

SKU: 11564 Kategori: , , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Cosrx The Vitamin C 13 Serum

Vitamin C e bute qe mund te perdoret perdite edhe ne lekure sensitive. Perdorimi i rregullt i saj do te rezultoje ne zbardhjen e shenjave, njollave te erreta dhe qukave nga dielli e do permiresoje ne teresi tonalitetin e lekures.

Benefitet:

 • Kujdes i perditshem per ndricimin e lekures
 • Zbeh shenjat, njollat dhe qukat
 • Permireson e njetrajteson tonalitetin
 • Rafinon teksturen e lekures
 • Redukton dukshmerine e poreve

Targeton:

 • ata qe kerkojne nje vitamine C te perditshme
 • tonin e pabarabarte te lekures
 • erresimet e lekures dhe qukat
 • linjat e imeta dhe rrudhat
 • lekuren e ashper

Ingrediente kryesore:

 • 13% Vitamin C e paster – permireson diskolorimet dhe tonin e pabarabarte
 • Tocotrienol (Super vitamin E) – veti antioksiduese te fuqishme, 50-fish me shume se Tocopheroli
 • Acid Hialuronik dhe Allantoin – permiresojne hidratimin dhe qetesojne irritimet

Perdorimi:

Pastroni fytyren dhe aplikoni nje toner. Pas kesaj vendosni disa pika te serumit me Vitamin C ne lekure dhe masazhojeni butesisht me duar derisa te perthithet, me levisje nga brendesia e fytyres-jashte.

Ingredientet:

Water, Ascorbic Acid(13%), Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Tromethamine, 3-0-Ethyl Ascorbic Acid, Panthenol, Acetyl Glucosamine, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Sodium Sulfite, Disodium EDTA, Glutathione, Adenosine, Gardenia Florida Fruit Extract, Allantoin, Dextrin, Squalane, Tocotrienols, Tocopherol, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Arginine, Niacinamide, Pentylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract

Informacion shtesë

ml

20

Brand

Cosrx

Related Products