Cosrx The Niacinamide 15 serum

-30%

Cosrx The Niacinamide 15 serum

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,750L.

Serum shumë i koncentruar që kombinon përqendrimin maksimal të niacinamidit me raportet optimale të përbërësve sinergjikë për kontroll total të akneve.

SKU: 11096 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cosrx The Niacinamide 15 serum
Serum shumë i koncentruar që kombinon përqendrimin maksimal të niacinamidit me raportet optimale të përbërësve sinergjikë për kontroll total të akneve.
Niacinamide 15% me koncentrim të lartë, kujdeset për aknet duke zvogëluar prodhimin e yndyrës.
Teksture e lehtë dhe freskuese me perthithje të shpejtë . Formulim i lehtë që absorbohet shpejt .

Funksionet:
-Forcon barrierën e lëkurës.
-Trajton aknet.
-Lehtëson inflamacionin e shkaktuar nga aknet .
-Pengon mbiprodhimin e yndyrës së lëkurës.
-Trajton pigmentimin post-inflamator dhe pengon shfaqjen e njollave të moshës dhe hiperpigmentimit.
-Parandalon eritemën dhe inflamacionin e shkaktuar nga rrezet UV.

Përdorimi:

Pas pastrimit, aplikoni disa pika në lëkurë. Masazhoni butësisht lëkurën.

Ingredientët
Water, Pentylene Glycol, Niacinamide(15%), Butylene Glycol, Acetyl Glucosamine, 1,2-Hexanediol, Zinc PCA, Trehalose, Hydrolyzed Sclerotium Gum, Pullulan, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Sodium Phytate, Tocopherol

Brand

Cosrx

Related Products