Cosrx Advanced Snail Mucin Gel Cleanser

-11%

Cosrx Advanced Snail Mucin Gel Cleanser

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,950L.

Pastrues xhel i formuluar posaçërisht i pasuruar me përbërës të dobishëm të lëkurës, duke përfshirë mucinën e kërmillit për të hidratuar dhe mbrojtur lëkurën.

SKU: 10310 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Përshkrim

Cosrx Advanced Snail Mucin Gel Cleanser

Larësi më i butë i mbushur me mucin kërmilli!
Pastrues xhel i formuluar posaçërisht i pasuruar me përbërës të dobishëm të lëkurës, duke përfshirë mucinën e kërmillit për të hidratuar dhe mbrojtur lëkurën.
Krijon flluska më të lëmuara për të kapur papastërtitë për një pastrim të plotë por të butë.
Çfarë është: Linja e Avancuar e Kërmillit
Mbushni lëkurën tuaj me MUCIN!
Mucinë e hiper-përqendruar kërmilli për lëkurë rinore, rrezatuese!
PSE ËSHTË E VEÇANTË :
Përdorni fuqinë rigjeneruese të mucinës së kërmillit:
Mbingarkohet me 10,000 ppm filtrat sekretimi të kërmillit për të dhënë një efekt të fuqishëm rigjenerues dhe hidratues.
Ky pastrues ultra-i butë në mënyrë efektive heq papastërtitë pa dëmtuar lëkurën, duke mbrojtur barrierën e saj ndërsa hidraton, rigjeneron dhe shëron për një fytyrë të butë.
Kënaquni me strukturën elastike të mucinës së kërmillit ndërsa ajo funksionon në mënyrë efektive në zona të vështira për tu arritur, midis qimeve të vetullave deri te rrudhat, duke hequr të gjitha papastërtitë për një pastrim perfekt. ✨Një domosdoshmëri për adhuruesit e linjës së kërmillit!
E përsosur për ata me lëkurë të ndjeshme të prirur për acarim ose skuqje.

Përdorimi
Lagni fytyrën tuaj dhe merrni një sasi pastruese në madhësi të bizeles midis shuplakave tuaja.
Masazhoni shkumën në lëkurën tuaj nga balli në nofull.
Shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë.

Ingredientët
Water, Acrylates Copolymer, Butylene Glycol, Glycerin, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Cocoyl Isethionate, 1,2-Hexanediol, Coco-Glucoside, Lauryl Betaine, Snail Secretion Filtrate, Arginine, Tromethamine, Potassium Cocoyl Glycinate, Fragrance, Carbomer, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Cosrx

Related Products