Cos De BAHA Vitamin C Serum 30ml (VA)

Cos De BAHA Vitamin C Serum 30ml (VA)

1,800L

Zbehni pamjen e njollave nga dielli, skuqjen, hiperpigmentimin dhe rrathët e errët të syve me këtë serum të fuqishëm të vitaminës C.

SKU: 10996 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cos De BAHA Vitamin C Serum 30ml (VA)
Zbehni pamjen e njollave nga dielli, skuqjen, hiperpigmentimin dhe rrathët e errët të syve me këtë serum të fuqishëm të vitaminës C.
Vitamina C është një lëndë ushqyese thelbësore për prodhimin e kolagjenit dhe çelësi për të mbajtur një pamje të lëmuar, të njëtrajtshme dhe me shkëlqim.

Serumi i vitaminës C COS DE BAHA përmban 15% acid askorbik dhe është krijuar për të synuar shenjat më të zakonshme të plakjes duke përfshirë shkëlqimin, qëndrueshmërinë, linjat e imëta, rrudhat, njollat e errëta dhe njollat e diellit. Është gjithashtu një trajtim efektiv për aknet, pikat e zeza dhe puçrrat.

Serumi është pa paraben, gluten, formaldehid, aroma, sulfate, ngjyra artificiale. I sigurt për aknet fungale .

Përdorimi
Aplikojeni 1-2 herë në ditë pas pastrimit të lëkurës dhe aplikimit të një toneri. Serumi është i sigurt për t’u aplikuar rreth zonës së syve. Ndiqni me një hidratues të përshtatshëm.

Ingredientët
Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propanediol, Propylene Glycol, Ascorbic Acid, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Aspalathus Linearis Extract, Disodium EDTA

Brand

Cos De BAHA

Related Products