Cos De BAHA Peptide Serum

Sale

Cos De BAHA Peptide Serum

1,290L2,200L

Me Matrixyl 3000 & Argireline – Kundër plakjes dhe rrudhave – shëron dhe riparon lëkurën.

SKU: 10965 Kategori: , ,
Spastroje

Përshkrim

Cos De BAHA Peptide Serum 60ml (P60)
Me Matrixyl 3000 & Argireline – Kundër plakjes dhe rrudhave – shëron dhe riparon lëkurën.
Formulimi Matrixyl + Argireline është i vetmi serum peptid në treg që kombinon një kompleks peptid të
klasit profesional me ekstraktin e pastër të koncentruar të kamomilit, një përbërës natyral që ndihmon
në qetësimin e lëkurës dhe reduktimin e inflamacionit. Përveç kësaj, serumi përmban acidin hialuronik,
hidratuesin më të fuqishëm të lëkurës, duke ndihmuar në rivendosjen dhe ruajtjen e një pamjeje rinore
të lëkurës tuaj.
-Zgjidhje efektive afatgjatë dhe afatshkurtër për linjat e holla
-Efikasiteti origjinal Peptid Matrixyl 3000 + Serum Kompleksi Peptid Argireline
-Acid Hyaluronic 1% Baza Tretësirë
-Organike 78% : Regjistrimi i KFDA
-Hidratim intensiv dhe reduktim linja dhe rrudha të holla
Përdorimi
Aplikojeni dy herë në ditë pas pastrimit të lëkurës dhe aplikimit të një tonik. Ndiqni me një hidratues të
përshtatshëm.

Ingredientët
Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propanediol, Glycerin, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Acetyl Hexapeptide-8, Niacinamide, 1,2- Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Beta-Glucan, Adenosine, Butylene Glycol, Allantoin, *Rosa Damascena Extract, *Lavandula Angustifolia Flower Extract, *Camellia Sinensis Leaf Extract, *Melissa Officinalis Leaf Extract, *Artemisia Vulgaris Extract

Informacion shtesë

ml

30, 60

Brand

Cos De BAHA

Related Products